Dom

Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

   QuanZhou HeSen Machinery Industry CO.,LTD.Jeden z 30-letnich doświadczonych producentów w branży części zamiennych do maszyn. Nasza fabryka znajduje się w Fujian Quanzhou. W dodatku jesteśmy przedsiębiorstwem integrującym przemysł i handel. Jesteśmy 11-letnim dostawcą w Alibaba.com, ale jesteśmy handlowcem od co najmniej 20 lat. Mamy dwa biura i cztery magazyny w Fujian i Guangzhou, które zajmują się głównie handlem zagranicznym.Hesen przemysł maszynowyprodukuje kompletny zestaw części zamiennych do buldożerów i koparek, w tym gąsienicę, gąsienicę, rolkę gąsienicy, rolkę nośną, koło napinające, koło łańcuchowe, sprężynę powrotną, ząb/adapter łyżki, lemiesz, itp. Nasze produkty są odpowiednie dla Cat, KOMATSU, HITACHI , DAEWOO, VOLVO i innych znanych na całym świecie marek maszyn budowlanych.Opierając się na 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym QiXing Enterprise, nasze produkty zyskały dobrą reputację na całym świecie dzięki wysokiej jakości i dobrym usługom.

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy 0

Innowacje na rzecz rozwoju, dzięki dobrej wierze w pokonanie rynku, zwiększenie inwestycji w naukę i technologię.W celu zapewnienia doskonałej jakości produktu i przewagi konkurencyjnej w cenie,Hesen przemysł maszynowystale wprowadza innowacje i poprawia jakość od surowców po produkcję, technologię i zarządzanie.Nasze produkty są faworytami chińskich klientów i sprzedają się na całym świecie, co cieszy się dużym uznaniem większości klientów.

O produktach, śruby, nakrętki, tuleje i szpilki są naszymi gorącymi produktami, poza tym nasze części zamienne do podwozi są również znane w kraju i za granicą. Jesteśmy niezawodnym dostawcą, który otrzymał ISO9001. Mocno wierzymy, że będziemy się rozwijać stale i nieprzerwanie, dopóki będziemy przestrzegać naszych zasada „jakość przede wszystkim, klient przede wszystkim i zasługuje na kredyt”

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy 2

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy 3

Mamy nie tylko zalety ceny i doświadczenia, ale także siłę wydajności. Łącznie 10 linii produkcyjnych w 3 działach produkcyjnych zapewnia wysoką wydajność i krótki czas dostawy.4 magazyny mogą pomieścić 20 pojemników. Większość naszych zamówień potrzebuje tylko 10 dni roboczych na przygotowanie.Serwis OEM, serwis gorącej linii, Dedykowany serwis posprzedażny, serwis testowy.Lepsza obsługa czyni nas lepszymi.Jesteśmy coraz silniejsi, ponieważ zbudowaliśmy już relacje biznesowe z większością krajów, w tym z Malezją, Indiami, Tajlandią, Indonezją, Rosją i tak dalej.

 

Jak złożyć zamówienie u nas:

 

Ogólnie rzecz biorąc, procedura wygląda zwykle następująco:-
-Wyślij do nas zapytanie e-mailem lub faksem, a my prześlemy Ci szczegółową ofertę.
- Po potwierdzeniu wszystkiego wyślemy Ci fakturę Proforma, w której zawarte są warunki handlowe.
-Po otrzymaniu wpłaty zorganizujemy produkcję.
- Wykonujemy próbkę przed masową produkcją w celu potwierdzenia.
-Rozpoczynamy produkcję po potwierdzeniu próbki.
-Wysyłkę wykonujemy, a saldo płacisz po zakończeniu produkcji,
- Komplet oryginalnych dokumentów przewozowych zostanie wysłany do Ciebie kurierem po otrzymaniu przez nas ostatecznej wpłaty,
- Następnie możesz odebrać dostawę na podstawie tych dokumentów w swoim porcie.

 

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy 4

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. profil firmy 0

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

marki : QZHS / DTK / KC

Ilość pracowników : 50~200

Coroczne wyprzedaże : 10 million-50 million

Rok założenia : 2004

pc Export : 50% - 60%

After Sale Service: Online support

OEM: Logo + Shipping Mark

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Quanzhou Hesen Machinery Industry Co., Ltd. Certyfikaty